Pokemon-Life

Lubisz Gry, Zabawy. Polowania, Przygody i zagadki. Hmm.. Ja myślę że tak! więc zaczynajcie się rejestrować i dobrze się bawić.

Ogłoszenie

Pokemon Tygodnia To: Gible Wzrasta szansa że spotkacie go w przygodzie. Jeśli ktoś go ma to za każdą wygraną walkę z nim dostaje +4 Lv.

#1 2011-03-09 16:53:51

Shun Kazami

http://img825.imageshack.us/img825/2870/pocztren.png

Zarejestrowany: 2011-03-08
Posty: 40
Punktów :   

Straszne chistorię

Tutaj dajemy straszne Historie.
Ja zacznę ^^

Żył pewien chłopiec imieniem Paweł. Gdy miał 14 lat usłyszał o legendzie "Krwawej Mary" więc chciał ją wypróbować jednak za każdym razem, gdy chciał powiedzieć 13 raz "Krwawa Mary" wszystkie świeczki się gasiły i przerażony uciekał. W końcu nie patrząc na gaszenie się świeczek powiedział to 13 raz. Nic nie widział bo było ciemno. Naglę w lustrze zaczęło się świecić małe światełko. Gdy się przyjrzał zobaczył zakrwawioną dziewczynę z wydłubanymi oczami. Przestraszył się i rozbił lustro, zaraz po tym usłyszał krzyk kobiety i uciekł. Opowiedział to rodzinie i kolegą ale nikt mu nie wierzył.
  Po roku sprawa ucichła, a dokładnie 13 lat po tym, gdy miał 29 lat zaczęło dziać się coś dziwnego. Mieszkał w tym samym domu a rozbite lustro zastąpił nowym. Od rana nic nie widział. Gdy wezwał pogotowie, ratownicy zemdleli ponieważ miał wydłubane oczy. Jego oczy leżały zakrwawione pod rozbitym nowym lustrem. Jego oczodoły wypełniono sztucznymi oczyma i mężczyzna niewidomy, żył dalej. Jednak już nie tknął lustra tylko kazał zamurować wejście do pomieszczenia, w którym było lustro.
  Po następnych 13 latach gdy miał już 42 lata i dzieci, w nocy usłyszał dziwne jakby dobijanie się przez ściany. Zauważył, że nie ma jego dzieci. Zaczął iść w stronę zamurowanego pokoju i zaczął niszczyć już ledwo trzymającą się ścianę. Zobaczył swoje dzieci, martwe wmurowane w ścianę. Przestraszył się bardzo i został uznanego za chorego psychicznie. Zanim został wywieziony do psychiatryka zginęła jego żona, także w niewiadomych okolicznościach i on sam przeżył zawał serca. Opowiadał, że zobaczył tajemniczą dziewczynę, a obok niej swoją żonę i dzieci.
  Wielu następnych właścicieli domu zostawali zmuszani przez tajemnicze głosy do sprawdzenia legendy i umierali w tajemniczych okolicznościach. Dom po latach został zamknięty i uznany za nawiedzony. Teraz stoi gdzieś na pustkowiu.
Uważaj, żeby się na niego nie natknąć...

Mojej twórczości Oceniajcie
PS.: Jakby ktoś nie rozumiał to klątwa krwawej mary polega na tym, że jeśli w ciemnym pomieszczeniu, oświetlonym tylko świecami i z lustrem wypowie się 13 razy "Krwawa Mary" w lustrze ukaże się dziewczynka i wciągnie nieszczęśnika do lustra lub wydłubie mu oczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs.